Odzież męska marki Tommy Hilfilger

( ilość produktów: 1 )

Markowe ubrania męskie od Tommy’ego Hilfigera od wielu lat stanowią w modzie synonim wyczucia stylu i dobrego smaku. Sam założyciel firmy jest co prawda Irlandczykiem - jego serce jednak na stałe osadziło się w Stanach Zjednoczonych. Punktem zapalnym dla kariery projektanta okazało się otwarcie własnego butiku w Nowym Jorku. Wcześniej zajmował się on sprzedażą detaliczną na niewielką skalę. Jak się zapewne domyślacie - wysiłek Tommy’ego opłacił się bardzo szybko. Ubrania z jego warsztatu stanowią dzisiaj symbol klasy i na stałe wpisały się w nurt, który dzisiaj nazywacie high fashion.

Czemu marka Tommy Hilfiger zawdzięcza swój sukces?

Produkty sygnowane trójkolorowym logiem Tommy Hilfiger z pewnością nie zyskałyby popularności na całym świecie i nigdy byście o nich nie usłyszeli, gdyby nie zacięcie do rywalizacji założyciela marki. W dzieciństwie Thomas Jacob Hilfiger wychowywał się bowiem wraz z dziewiątką rodzeństwa. Można więc powiedzieć, że już od najmłodszych lat uczył się walczyć o swoje - Ci z Was, którzy mają rodzeństwo, z pewnością potrafią zrozumieć tę zależność. Koniec końców przyzwyczajenia z dzieciństwa okazały się niezwykle przydatne w dorosłym życiu.

Żyłka biznesowa - ale nie tylko

Zapał do współzawodnictwa to jednak nie wszystko. Fundamentem sukcesu, jaki w modzie odniósł Tommy Hilfiger, był przede wszystkim jego nowatorski stosunek do projektowania ubrań i ogromne zaangażowanie w pracę. Co ciekawe - kariera, którą ludzie przepowiadali młodemu Thomasowi nie miała nic wspólnego z modą. Miał on bowiem zostać inżynierem. Koniec końców jednak nigdy nawet nie ukończył liceum - już od najmłodszych lat stawiając na samorealizację.
Musicie przyznać, że w stylistyce ubrań Tommy Hilfiger do tej pory pozostało coś z tego młodzieńczego buntu wobec świata. Choć od tamtej pory minęło naprawdę wiele lat, odzież opatrzona granatem, bielą i czerwienią ma w sobie jakąś nutkę prowokacji, i nie raz potrafi zaskoczyć odwagą.

Dla wielu z Was z pewnością niemałą zaletą będzie zaskakująco niska cena ubrań Tommy Hilfiger, którą oferujemy. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie są w stu procentach oryginalne - wcale nie musicie jednak przeznaczać na nie całego swojego majątku. Możecie wyglądać męsko i elegancko już teraz, tanio i błyskawicznie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 1073 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-10
Super szybka realizacja, polecam.
2024-06-06
Ok
pixel